Wolontariat

 

Życie człowieka jest nieustannym procesem uszlachetniania swojej duszy. W sposób naturalny poszukujemy wartości i wokół nich pragniemy budować swoją codzienność. W sposób szczególny człowiek w podeszłym wieku, potrafi ubogacić doświadczeniem swojego życia.

Uczniowie klas III Gimnazjum w Morawicy zaangażowali się w pracę wolontariusza w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Bilczy. Przez dwie soboty w miesiącu, spotykamy się z podopiecznymi tejże placówki, aby uśmiechem, rozmową i wspólnie spędzonym czasem ubogacić siebie wzajemne. Inicjatywa choć wymagająca, przynosi satysfakcje. Z radością siadamy do wspólnego przebywania, aby uczyć się wrażliwości, szacunku oraz odwagi w działaniu.

Wolontariusze

Nasi wolontariusze w roku szkolnym 2014 / 2015:

 

1. Katarzyna Chlebowska

2. Marcin Cielibała

3. Adam Cieślicki

4. Jakub Fałdziński

5. Artur Grygorian

6. Angelika Klimczak

7. Marta Kołodziejczyk

8.  Jakub Kos

9.  Wojciech Kozak

10. Agata Król

11. Patrycja Król

12. Paulina Kwiecień

13. Katarzyna Leska

14. Bartosz Lurzyński

15. Magdalena Majkowska

16. Katarzyna Michalczyk

17. Weronika Mielczarek

18. Krystian Młynarczyk

19. Piotr Młynarczyk

20. Karolina Ozga

21. Michał Pabian

22. Wojciech Preś

23. Bartosz Rabiej

24. Gabriela Rabiej

25. Wiktoria Rabiej

26. Adrian Smorenda

27. Magdalena Sołtys

28. Wioletta Strójwąs

29. Katarzyna Szałas

30. Karolina Wróbel

 

 

 


 
Free business joomla templates