Innowacje Pedagogiczne

w Gimnazjum w Morawicy

 

7. Innowacja metodyczno - programowa "Kompas na przyrodę. Interdyscyplinarne zajęcia pozalekcyjne z biologii i geografii."

Innowacja została pozytywnie zaopiniowana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach. Innowacja prowadzona będzie w klasach pierwszych w ramach zajęć pozalekcyjnych  od 1 marca 2016 r. do 24 czerwca 2016 r. przez panie Dorotę Molendowska i Edytę Groszek.

Pełny opis innowacji


6. Innowacja metodyczno - programowa "MatAng - dwujęzyczne zajęcia koła matematycznego"

Innowacja została pozytywnie zaopiniowana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach. Innowacja prowadzona będzie w ramach zajęć pozalekcyjnych  koła matematycznego od 1 października 2015 r. do 24 czerwca 2016 r. przez panią wicedyrektor Mariolę Kosztołowicz oraz panią Annę Litwin.

Pełny opis innowacji


5. Innowacja metodyczno - programowa "Interaktywna matematyka"

Innowacja została pozytywnie zaopiniowana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach. Innowacja prowadzona będzie w ramach zajęć pozalekcyjnych  koła matematycznego od 1 września 2014 r. do 26 czerwca 2015 r. przez panią Ewę Bożek - Raćkos.

Pełny opis innowacji

 

4.   Innowacja metodyczno - programowa "Świat jest teatrem, aktorami ludzie"

Innowacja została pozytywnie zaopiniowana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach. Innowacja prowadzona będzie w ramach zajęć pozalekcyjnych  koła teatralnego od 1 września 2014 r. do 26 czerwca 2015 r. przez panie Renatę Juśkiewicz i Monikę Pabian.

Pełny opis innowacji

 

3.   Innowacja metodyczna "Geometria z GeoGebrą"

Innowacja została pozytywnie zaopiniowana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach. Innowacja prowadzona jest od 1 września 2013 r. do 30 czerwca 2015 r. przez panią wicedyrektor Mariolę Kosztołowicz. Dotyczy nauczania geometrii w klasie drugiej i trzeciej z wykorzystanie programu GeoGebra.  

Pełny opis innowacji


2.   Innowacja programowo - metodyczna "EkoKompas"

Innowacja została pozytywnie zaopiniowana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach. Innowacja prowadzona będzie w ramach zajęć pozalekcyjnych  koła biologiczno - geograficznego od 1 września 2013 r. do 27 czerwca 2014 r. przez panią Dorotę Molendowską i panią Edytę Groszek.

Pełny opis innowacji

 

1.   Innowacja programowo - metodyczna "Klub Kreatywnego Przedsiębiorcy"

Innowacja została pozytywnie zaopiniowana przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach. Innowacja prowadzona będzie w ramach zajęć pozalekcyjnych  koła przedsiębiorczości od 1 września 2013 r. do 27 czerwca 2014 r. przez panią Katarzynę Kowalską i Ewę Bożek - Raćkos.

Pełny opis innowacji

Informacja na stronie Kuratorium Oświaty w Kielcach: Moduł Gimnazjum, poz. 8, 26, 30 kliknij


 
Free business joomla templates