SMART  Exemplary  Educator

Międzynarodowy projekt SMART – Lider Edukacji Interaktywnej

 

SMART Exemplary Educator jest międzynarodowym projektem promującym nauczycieli, których innowacyjne wykorzystanie produktów SMART pomaga poprawić wyniki nauczania. Polska nazwa programu to Lider Edukacji Interaktywnej SMART.

W programie mogą brać udział nauczyciele, dyrektorzy szkół i wykładowcy, którzy są zaangażowani w rozwój technologii w edukacji i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z innymi wychowawcami pedagogami.

Program przewiduje powołanie elitarnej grupy 10 nauczycieli w każdym kraju. W Polsce program funkcjonuje od roku 2012.

 

W naszym gimnazjum, od roku 2012, w programie uczestniczy wicedyrektor Mariola Kosztołowicz. W roku 2014 do programu dołączyła pani Anna Litwin.

 

Link do informacji o projekcie (w języku polskim): http://www.tablice.net.pl/lider-edukacji-see/

 
Free business joomla templates