Szkoła Odkrywców Talentów

W styczniu 2015 roku Gimnazjum w Morawicy dołączyło do grona szkół szczycących się tytułem "Szkoła Odkrywców Talentów". Tytuł ten przyznawany jest przez Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie szkołom, które podejmują systemowe działania na rzecz ucznia zdolnego. Szkoła, której przyznano powyższy tytuł zostaje umieszczona na ogólnopolskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów: www.ore.edu.pl/odkrywamytalenty .

Tytuł stanowi wyróżnienie dla szkół, które w istotny sposób przyczyniają się do odkrywania, wspierania zdolności, zainteresowań oraz uzdolnień młodzieży. Natomiast praca nauczycieli ukierunkowana jest na wspieranie różnorodnych uzdolnień młodzieży: przedmiotowych, sportowych, artystycznych, technicznych, społecznych i obywatelskich.

 
Free business joomla templates