Spis treści
sukcesy
rok szkolny 2016 / 2017
Wszystkie strony

 

Archiwum

rok szkolny 2017 / 2018

 

  • Maciej Skiba klasa 3a - laureat XV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki;
  • Patryk Gubała klasa 3a - finalista XV Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki;
  • Wiktoria Bisaga klasa 3b - finalistka XV Wojewódzkiego Konkursu z Biologii;
  • Magdalena Śnioch klasa 3c - finalistka XV Wojewódzkiego Konkursu z Biologii;
  • Julia Malicka klasa 3a - finalistka XV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.


  • Patryk Gubała, Kacper Malicki, Maciej Skiba klasa 3a - III miejsce w VIII Maratonie Matematycznym dla Gimnazjalistów w języku angielskim organizowanym przez VI LO im. J. Słowackiego w Kielcach;
  • Daria Nowak - wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek GLORIA, Kielce 2018
  • Natalia Cielibała, Natalia Ungier i Aleksandra Wójcik klasa 3a - II miejsce w XIII edycji Gminnego Konkursu Profilaktycznego pod hasłem „Nałogom mówię – NIE"
  • Daria Nowak kl. 2a – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim.
  • Kacper Malicki,   Klaudia Kamizela,  Iga Strójwąs,  Julita Janaszek – II miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Polonistycznym.
  • Wiktoria Bisaga 3b – II miejsce w gminnym konkursie Corrida Frazeologiczna.
  • Maciej Pabian 3a – wyróżnienie w gminnym konkursie Corrida Frazeologiczna.
  • Aleksandra Strąk i Paweł Bożek-Raćkos - I miejsce w Gminnym Przeglądzie Form Teatralnych, związanych tematycznie z utworem A. de Saint Exupery’ego pt. „Mały Książę”.
  • Wiktoria Bisaga 3b - I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy s Samorządzie Terytorialnym
  • Wiktoria Dudajek, Aleksandra Strąk i Paweł Bożek - Raćkos - finaliści i wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Ekonomicznym "Moje pieniądze - oszczędzam i inwestuję w swoją przyszłość".
  • Wiktoria Dudajek, Aleksandra Strąk i Paweł Bożek - Raćkos - finaliści Ogólnopolskiego Konkursu "Potyczki Ekonomiczne" w ramach programu edukacyjnego "Ekonomia na co dzień".
  • Aleksandra Szałas, Wiktoria Orlińska, Wiktoria Klimczak - finaliści Ogólnopolskiego Konkursu "Potyczki Ekonomiczne" w ramach programu edukacyjnego "Ekonomia na co dzień".

 

Sukcesy sportowe:

na poziomie gminnym:

Rywalizacja indywidualna:

  • Adrian Kędzior kl. 2b – I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • Filip Kruk kl. 2b – I miejsce w biegu na 400m w Gminnej Spartakiadzie Lekkoatletycznej.
  • Adrian Domagała kl. 2b – III miejsce w biegu na 400m w Gminnej Spartakiadzie Lekkoatletycznej.
  • Adrian Kędzior kl. 2b – IV miejsce w biegu na 400m w Gminnej Spartakiadzie Lekkoatletycznej.
  • Daria Błoniarz 3a – miejsce w pływaniu stylem dowolnym na 50m.
  • Natalia Orlińska 2a – I miejsce w pływaniu stylem grzbietowym na 50m.
  • Filip Kruk 2b – I miejsce w rzucie piłeczką palantową.
  • Natalia Cielibała 3a – II miejsce w rzucie piłeczką palantową.
  • Michał Wójcik 2b – II miejsce w rzucie piłeczką palantową.
  • Natalia Cielibała 3a – III miejsce w rzucie piłką lekarską.

Rywalizacja zespołowa

  • I miejsce dziewcząt w piłce siatkowej
  • I miejsce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • II miejsce chłopców w koszykówce
  • II miejsce dziewcząt w koszykówce
  • II miejsce dziewcząt w piłce nożnej
  • II miejsce chłopców w piłce siatkowej
  • III miejsce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • III miejsce chłopców w piłce nożnej
  • III miejsce w halowej piłce nożnej chłopców
  • III miejsce chłopców w piłce ręcznej
  • III miejsce dziewcząt w piłce ręcznej
  • III miejsce chłopców w gminnym Mundialu'2018

Turnieje:

  • III miejsce chłopców w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej w Sukowie
  • III miejsce dziewcząt w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej w Sukowie
  • IV miejsce dziewcząt w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej w Masłowie
  • II miejsce dziewcząt w XII Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Szkoły Jazdy „Tom” w Sukowie
  • III miejsce chłopców w XII Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Szkoły Jazdy „Tom” w Sukowie

Szkolny turniej badmintona:

  • Lilianna Piłat kl. 2b – II miejsce w szkolnym turnieju badmintona.
  • Żaneta Śnioch kl. 2c – III miejsce w szkolnym turnieju badmintona.
  • Michał Żołądek z kl. 2c – I miejsce w szkolnym turnieju badmintona.
  • Tomasz Bielecki kl. 3b – II miejsce w szkolnym turnieju badmintona.
  • Paweł Bożek – Raćkos kl. 2c – II miejsce w szkolnym turnieju badmintona.

 

Konkursy szkolne:

Internetowy savoir - vivre - konkurs na grę komputerową:

    • I miejsce:    ex aequo: Małgorzata Dziewięcka 3b, Szymon Kwiecień 3a, Alicja Stańko 3b
    • II miejsce:   ex aequo: Maciej Pabian 3a, Lidia Bracichowicz 3b
    • III: miejsce: Patryk Gubała 3a
    • wyróżnienia: Maciej Skiba 3a, Kacper Malicki 3a, Wiktoria Bisaga 3b, Joanna Wołcerz 3b, Justyna Łuszcz 3b, Magdalena Śnioch 3c

Internetowy savoir - vivre - Konkurs Photostory:

    • I miejsce:   Aleksandra Szałas 2a

Konkurs z informatyki - prezentacja o cyberprzemocy:

    • I miejsce:  ex aequo: Aleksandra Szałas 2a,  Paweł Bożek - Raćkos kl. 2c
    • wyróżnienie: Wiktoria Klimczak 2a

Konkurs na stronę www o tematyce Cyberprzemocy i zagrożeń w sieci:

    • I miejsce:      Wiktoria Bisaga 3b
    • II miejsce:     ex aequo: Lidia Bracichowicz 3b, Alicja Stańko 3b
    • wyróżnienia:  Patrycja Wąsik 3c, Justyna Łuszcz 3b

Konkurs na grafikę komputerową:

    • I miejsce:    Marlena Dziewięcka 3b
    • II miejsce:   Andżelika Kwapiszewska 3b
    • III miejsce:  Michał Tomaszewski 3b

Weihnachten in Deutschland – Boże Narodzenie w Niemczech – konkurs na plakat w języku niemieckim:

  • I miejsce:   Magdalena Śnioch, Izabela Sulima
  • II miejsce:  Wiktoria Klimczak, Natalia Orlińska
  • III miejsce: Marietta Biesaga, Julita Janaszek

Perfekcyjny Perfekt – gramatyczny konkurs z języka niemieckiego dla uczniów klas drugich:

  • I miejsce:   Wiktoria Dudajek, Michał Żołądek
  • II miejsce:  Wiktoria Tworek, Szymon Kwiecień
  • III miejsce: Julia Brudkiewicz, Oliwia Misztal

Genetyczne Origamii – konkurs biologiczny dla uczniów klas trzecich:

  • I miejsce:   Klaudia  Kamizela klasa III a
  • II miejsce:  Natalia Ungier  klasa III a
  • III miejsce: Julia Malicka  klasa III a

Tajemnice odżywiania – konkurs biologiczny dla uczniów klas drugich:

  • I miejsce:  Aleksandra Paszkowska klasa II b
  • II miejsce: Wiktoria Tworek klasa II c

Wild Australia – Językowy Konkurs językowy online:

  • I miejsce:     Izabela Sulima kl. 3c
  • II miejsce:    Natalia Kostur kl. 2a
  • III  miejsce: Julia Kaczor kl. 2a

Konkurs z geografii  ”Znam ten kraj w Europie”.

  • I miejsce:   Kornel Kumański – klasa 3a
  • II miejsce:  Bartłomiej Ptak – klasa 3b
  • III miejsce: Natalia Ungier – klasa 3a
  • Wyróżnienie: Paweł Bożek- Raćkos – klasa 2c
  • Wyróżnienie: Aleksandra Paszkowska  – klasa 2c
  • Wyróżnienie: Wiktoria Dudajek - klasa 2c

Konkurs z geografii  „Dookoła Azji”

  • I miejsce: Cieśla Kacper - klasa 2b
  • II miejsce: Filip Sułkowski – klasa 2c
  • Wyróżnienie: Wiktor Wojda – klasa 2b

Pitagorada 2018:

  • I miejsce:    Izabela Sulima, Magdalena Śnioch, Jakub Masternak klasa 3c
  • II miejsce:   Wiktoria Bisaga, Alicja Stańko, Joanna Wołcerz klasa 3b
  • III miejsce:  Klaudia Kamizela, Marcelina Kostka, Aleksandra Wójcik klasa 3a

Konkurs Matematyczny "Przysłowia polskie w zadaniach matematycznych":

  • I miejsce:    Natalia Ungier i Kacper Malicki klasa 3a
  • II miejsce:   Natalia Kostur i Olga Kaczmarska klasa 2a
  • III miejsce:  Wiktoria Tworek i Julia Brudkiewicz klasa 2c
  • III miejsce:  Mateusz Pindral i Michał Tomaszewski klasa 3b

Żołnierze Wyklęci – konkurs historyczny

  • I miejsce:   ex aequo Alicja Stańko kl.3c i Izabela Sulima kl. 3c
  • II miejsce:  ex aequo Angelika Kwapiszewska kl.3b i Julia Grudzień kl. 3b
  • III miejsce: ex aequo Julita Janaszek kl.3c i  Natalia Orlińska kl. 2b

Polska w epoce Piastowskiej – konkurs historyczny:

  • I miejsce:   Julita Janaszek kl. 3c
  • II miejsce:  Natalia Ungier kl. 3a
  • III miejsce: Miłosz Pasierbek kl. 3c

Konkurs gramatyczno- leksykalny z języka angielskiego:

Kategoria klasy drugie:

  • I miejsce:  Daria Nowak 2a
  • II miejsce: Natalia Kostur 2a
  • III miejsce Olga Kaczmarska 2a i Julia Karkocha 2b

Kategoria klasy trzecie:

  • I miejsce:   Kornel Kumański 3a
  • II miejsce:  Magdalena Śnioch 3c
  • III miejsce: Iga Strójwąs 3b

Konkurs Mistrz Słownictwa Języka Angielskiego:

Kategoria klasy drugie:

  • I miejsce: Oliwia Dudek 2b

Kategoria klasy trzecie:

  • I miejsce:   Patryk Kaczyński 3c i Julia Janaszek 3c
  • II miejsce:  Wojciech Jędrocha 3c
  • III miejsce: Angelika Kwapiszewska 3b

Quiz z lekturki w ramach akcji ”Całe gimnazjum czyta po angielsku”:

Kategoria klasy drugie:

  • I miejsce : Julia Karkocha 2b
  • II miejsce: Michał Żołądek 2c

Kategoria klasy trzecie:

  • I miejsce: Izabela Sulima 3b i  Angelika Kwapiszewska 3b
  • II miejsce: Julia Malicka 3a i Aleksandra Wójcik 3a

Szkolny Konkurs Mistrz Ortografii:

  • I miejsce:    Szymon Kwiecień 3a
  • II miejsce:   Wiktoria Tworek 2c
  • III miejsce:  Oliwia Misztal 2c

Szkolny Konkurs Mistrz Języka Polskiego:

  • I miejsce:    Kacper Malicki 3a
  • II miejsce:   Maciej Pabian 3a
  • III miejsce:  Iga Strójwąs 3c

Szkolny Konkurs Literacki:

  • I miejsce:    Angelika Kwapiszewska 3b
  • II miejsce:   Patrycja Krawczyk 2a
  • III miejsce:  Alicja Stańko 3b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 
Free business joomla templates