Sukcesy w konkursach

rok 2011 / 2012

* III miejsce na IX Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha" pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie (19 X 2011 r.).

* III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Opatów 2011.

* I miejsce Chorągwianych Spotkań Artystycznych  oraz nominacja po raz dziewiąty do udziału w tegorocznym koncercie „Gospodarze- Gościom” na Kadzielni oraz w  Harcerskim Festiwalu Kultury i Młodzieży Szkolnej Kielce 2012.

* wyróżnienie w Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych o ,, Złoty Gryf”.

* III miejsce w kategorii tańca współczesnego w V Zgierskich  Spotkaniach Tanecznych ,,Drgania Przestrzeni”.

rok 2010 / 2011

• I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tańca - Opatów 2010 (12 wrzesień 2010 r.).
  • I miejsce w XII Powiatowych Przeglądach Artystycznych w kategorii Zespoły Taneczne.
  • I miejsce w Chorągwianych Spotkaniach Artystycznych Zespołów Tanecznych.
  • II miejsce w kategorii Inscenizacja taneczna w VI Ogólnopolskim Turnieju Formacjii Tanecznych. Suchedniów 2011.
  • II miejsce w kategorii Widowisko taneczne w VI Ogólnopolskim Turnieju Formacjii Tanecznych. Suchedniów 2011.
  • Wyróżnienie za Kostium i scenografię w XVII Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych. Małogoszcz 2011.
  • Wyróżnienie na XVIII Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Gorzowie Wielkopolskim - czerwiec 2011.